DUYURULAR
Yukarı
18 Mayıs 2018
"LÜTFEN OKUYUNUZ"
"Kamuoyu Ve Halkımızın Dikkatine" Son zamanlarda basına yansıyan Sahte Engelli Tiyatroları ile ilgili kınama ve Açıklamadır.
devamı » 
17 Mayıs 2018
Bu Güne Kadar Oyunlarımız Sayesinde Hediye Ettiğimiz Tekerlekli Ve Akülü Sandalyeler.
Bu Güne Kadar Oyunlarımız Sayesinde Hediye Ettiğimiz Tekerlekli Ve Akülü Sandalyeler. Tek Engelliler Sanat Tiyatrosu Akülü Sandalye Veriyor.
devamı » 
16 Mayıs 2018
Yeni İnternet Sitemiz Yayında
İnternet sitemiz yenilenerek yayına başlamıştır. Güncelleme çalışmalarımız halen sürmektedir. Kısa süre içerisinde, sitemizde çok daha fazla içeriğe ulaşıyor olacaksınız.
devamı » 
16 Mart 2018
Yeni Oyunumuzun Çalışmaları Son hızla devam ediyor. 16.05.2018
Sizlerin beğenisine sunmak üzere yeni oyunumuzun çalışmaları devam etmekte.
devamı » 
Aşağı
Tek Engelliler Sanat Tiyatrosu Her Bilette Sizlere Büyüyor.

   Tek Engelliler Sanat Tiyatrosu her oyunda sizlerin de desteği ile büyüyor. Aldığınız her biletle bir oyun sergileniyor engeller kalkıyor. Sergilenen her oyunda ihtiyaç sahibi engelli bireylere tekerlekli sandalye hediyelerimiz geçek- leşiyor. Hedefimiz olan "Her ihtiyaç sahibine bir tekerlekli sandalye"  sözüyle çıktığımız bu yolda sizlerin aldığı her bir biletle, sergileye bildiğimiz her oyunda biraz daha ileriye gidiyor ve daha çok ihtiyaç sahibine ulaşıyoruz. Bizleri yıllardır yalnız bırakmayan siz değerli seyircilerimize çok teşekkür ederiz. 

         Yeni etkinliğimiz 22/02/2019 tarihinde sizlerin beğenisine sunulacaktır. Bilet almak istiyenler Alsancak ofisimizden, saha satış elemanlarımızdan, internet sitemiz ve telefonlarımızdan bize ulaşarak teyminedebilirler. 

 


Son Gösterimizden görüntüler.

 

 

BİLET SATIŞLARIMIZLA ULAŞTIRDIĞIMIZ SANDALYELER.

Tek Engelliler Sanat Tiyatrosu 20/02/2018 Gösterisi.HALKIMIZIN VE KAMUOYUNUN DİKKATİNE

             Son günlerde basında çıkan bazı haberlere istinaden bu açıklamayı yapma gereği hissettik. Basına "Engelli Tiyatrosu veya Engellilere yardım amacıyla sahte bilet satışı" şeklinde yansıyan haberler doğrultusunda Tek Engelliler Sanat Tiyatrosu olarak bu haberler ve içerikleri ile hiçbir ilgimizin olmadığını ve bu şahısları kınadığımızı siz sevgili halkımıza ve kamuoyuna belirtiriz. 

            Tek Engelliler Sanat Tiyatrosu tüm dernek ve kuruluşlardan bağımsız bir oluşumdur. Mail kaynakarını sergilediği oyunlardan dolayısıylada bilet satışlarından gerçekleştirmektedir. Dışarıdan her hangi bir kamu veya özel bir kurum - kuruluş desteği olmayan bağımsız bir kurumdur. Tüm bu tiyatro faliyetlerinin yanında Tek Engellier Sanat Tiyatosu bir yardım kuruluşu olmamasına rağmen kendi bünyesinde ve insiyatifinde gerçekleştirdiği "İhtiyaç sahibi engelli bireylere  tekerlekli ve akülü sandalye hediyeleri" ni bir sosyal sorumluluk projesi olarak kendi kaynaklarının bir bölümü ile gerçekleştirmektedir.

                  Tek Engelliler Sanat Tiyatrosu Ve Merkezi olarak Yüce Türk Milletinini emsalsiz duygularını sömüren bu kişileri kınamktayız. Bu ve bu gibi kişiler veya sahte kurumlar hem engelli bireyleri hemde sanatın adını lekelemektedir. 

                      Tek Engellier Sanat Tiyatrosu  bir dernek veya yardım kuruluşu değildir. Bağış toplanmamaktadır. Yapılan her etkinlik için satılan bilet geliri  ile vergi ödenmekte organizasyon giderleri ( Tiyatro Oyunu - Konser ) salon kiraları oyuncu - personel maaş ve giderleri, tekerlekli ve akülü sandalye hediyelerimiz karşılanmaktadır.   Türkiye Cumhuriyeti kanunları kapsamında gereken tüm izinleri Kamu kurul ve kuruluşlarından alamış olan, her etkinliğini ( Tiyatro oyunu - Konser v.b) eksiksiz olarak günü ve saatinde düzenleyen, devlete vergisini ödeyen bir kurumdur. Tek Engelliler Sanat Tiyatrosu, bilet satışlarında ve sargilediği etkinliklerde hiçbir derneğin ve ya kamu kurumunun ismini kullanmamaktadır. 

Bununla beraber kendi bünyesinde telefonla etkinlik ile ilgili bilgilendirmeler telefon üzerinden, belirli mevkilerde açılan sıtandlar da ve izmirde bulunan Organizasyon ve satış ofisimiz den gerçekleşmektedir. Siz derğerli halıkımıza ve kamuoyu'na arz ederiz.

 

Not: Aşağıda bilet örneği - Vergi levhası - Valilik İzni - İşyeri Ruhsatı Örneklerini bulabilirsiniz.

 

 

 

 
 
 
 


Bu websitesi altyapısı kullanılarak, tarafından hazırlanmıştır.